HAKKIMIZDA

Xanadu High Class

Dünya normlarında hizmet anlayışı ve high class all inclusive konsepti ile misafirlerini ağırlayan Xanadu otelleri, mistik mimarisi ile de bütünleşen ve 13. yüzyılda Kubilay Han devrinde Çin’de bulunan Shang-Du kentinden esinlenerek oluşturulmuştur. Shang-Du, İpek Yolu’ndan geçen birçok ünlü gezgin ve Marco Polo'nun eserlerinde inanılmaz güzellikteki bahçeleri, altın ve kuş motifleri ile bezenmiş evleri, hayvanları ve çiçekleri olan etkileyici bir yer olarak da tasvir edilmiştir. Adı, sinema tarihindeki kült filmlerden, çizgi filmlere; şiirlerden şarkılara konu olan Xanadu’nun, mimarisi de tarif edilen bu etkileyici atmosferden esinlenerek tasarlanmıştır.

DEVAMI
Shang-Du Spa

13. yüzyılda Kubilay Han döneminde Moğolistan'da bulunan ve eşsiz güzellikleri ile tanımlanan Shang-Du kentinden esinlenerek oluşturulan Xanadu'ların spa ünitesi Shang-Du, otelin mistik mimarisi ile bütünleşen atmosferinde, dünya normlarındaki kalite anlayışı ile misafirlerini Uzakdoğu'nun mistik, dingin ve renkli atmosferinde ağırlıyor.

Xanadu'dan Haberler

Haberler

Xanadu High Class Club Nedir?

Siz, kıymetli misafirlerimize, Xanadu Otellerine göstermiş olduğunuz ilgi ve sadakatinizden ötürü teşekkür etmek için hayata geçirilen Xanadu High Class Club'a üye olmak çok kolay! Xanadu otellerini ikinci kez ziyaret eden her bir misafirimiz, High Class Club üyesi olabilmekte ve ikinci konaklaması itibariyle üyelik seviyesine bağlı olarak, pek çok avantajdan faydalanabilmektedir. Dahası ise, bizleri tavsiye ederek bile Xanadu Bonus Puanı kazanabilirsiniz! Daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Jet2Holidays'den Xanadu Otellerine Olağanüstü Hizmet Ödülü

Her iki Xanadu Otelimizin de Jet2Holidays 2020 Olağanüstü Hizmet Ödülü'ne layık görüldüğünü paylaşmaktan büyük mutluluk ve gurur duruyoruz.  Dünyanın ve Uluslararası seyahat camiasının yaşamış olduğu bu zor yılın ardından ilk kez bu yıl sunulan bu sıra dışı ve özel ödülü siz kıymetli misafirlerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde kazanabilmiş olmaktan dolayı büyük sevinç duyuyoruz. Misafirlerimize, Xanadu Otellerine göstermiş oldukları sadakatleri, destekleri ve bize göstermeye devam ettikleri güven için içten teşekkür ederiz.

Golf Sezonu Başladı!

Yıllık ortalama 19°C sıcaklığı ve yılda 300 güneşli gün ile Belek muazzam doğası ve sayısız golf sahası ile golf sevenlerin gözdesi haline gelmiştir. 2008 yılında Uluslararası Golf Tur Operatörleri Birliği (IAGTO) tarafından Yılın Golf Destinasyonu Ödülü'nü alan Belek her geçen yıl daha popüler hale geliyor ve binlerce golfcüye ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 2021 son bahar golf sezonu başladı ve sayısız golf sahasına yakınlığı ve konforlu ulaşım imkanı sayesinde Xanadu Resort - High Class otelimiz, dünyanın dört bir yanından gelecek olan golf hayranlarını ağırlamayı sabırsızlıkla bekliyor. Konforlu ve şık konaklama seçenekleri, mükemmel hizmet ve büyüleyici doğal bir çam ormanı içerinde konumu, tatilinizi daha da unutulmaz kılacaktır.

TripAdvisor Traveler’s Choice 2020 Ödülleri Xanadu’ya!

TripAdvisor Traveler’s Choice 2020 ödülüne layık görülen Xanadu Resort ve Xanadu Island; TripAdvisor kullanıcılarının değerlendirmeleri ile ödül, yorum ve sıralama bazında, dünyanın en iyi otelleri arasında yerini alarak, ödüllerine bir yenisini daha ekledi.

Xanadu Otelleri, Starway Turizm Ödülleri’ne Damga Vurdu

Coral Travel tarafından 7’ncisi düzenlenen Starway World Best Hotels ödül töreni 12 Mart'ta Moskova'daki World Trade Center'da gerçekleşti. Xanadu Resort, “Sun Family Club” kategorisinde en iyi beş otel arasında yer alırken, “Dünyanın En İyi Otelleri” sıralamasında, dünyanın en iyi on oteli arasında yerini aldı. “Dünyanın En İyi Çocuk-Dostu Otelleri” kategorisinde ilk 25 otel arasında kendine yer bulup, ödüle layık görülen Xanadu Island, aynı zamanda “Dünyanın En İyi Otelleri” kategorisinde de yer alarak törene damgasını vurdu.

Misafirlerimiz Tarafından Seviliyoruz!

Hotels.com tarafından layık görülen “Loved by Guests” (“Misafirleri Tarafından Sevilen”) ödülünü almaya hak kazanan Xanadu Resort, kıymetli misafirlerinin geri dönüşleri sayesinde bu ödülü aldığını, yine değerli misafirlerine bildirmekten mutluluk ve gurur duyuyor.

High Class Club

Xanadu High Class Club misafir sadakat programı ile her konaklamanız değer kazanırken, her üyelik seviyesine özel belirlenen sıra dışı ödüller ile High Class Club üyesi olmanın avantajlarını Xanadu farkıyla yaşayın!