XANADU HIGH CLASS CLUB NEDİR?

Xanadu High Class Club, Xanadu otellerini birden fazla ziyaret eden misafirlerimize, Xanadu markasına sadakatlerinden dolayı teşekkür etme ve bu sadakati ödüllendirme amacıyla hizmet etmektedir.

Xanadu otellerini ikinci kez ziyaret eden her bir misafirimiz, High Class Club üyesi olabilmekte ve ikinci konaklaması itibariyle üyelik seviyesine bağlı olarak, pek çok avantajdan faydalanabilmektedir.

Toplam beş seviyeden oluşan High Class Club’ın üyelik seviyeleri; geceleme sayısı veya aşağıdaki listede yer alan “Xanadu Bonus Puanlar Nasıl Kazanılır?” başlığındaki diğer seçenekler ile kazanılan puanlara göre belirlenmekte olup, her bir üyemize isme özel üyelik kartı hazırlanmakta ve kazanılan puanlar bu kartlara yüklenmektedir.

XANADU BONUS PUANLAR NASIL KAZANILIR?

Bizi Tavsiye Edin

Xanadu otellerinde, misafirlerimize sıcacık bir gülümseme ile olağanüstü bir hizmet ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmak esas hedefimizdir. Sizler de Xanadu otellerinde konaklayarak, sevdiklerinizin de aynı deneyimi yaşamalarını diliyorsanız, Xanadu’yu tavsiye edip, bize bildirebilirsiniz.

Tavsiye puanlardan yararlanmanın koşulları:

» Tavsiye üzerine konaklayacak misafirin, herhangi bir Xanadu oteline ilk ziyareti olması ön koşuldur.
» Önceki yıllara ait rezervasyonlarda (geriye dönük avantaj talebi) kabul edilememektedir.
» Tavsiye bildirimi, tarafımıza konaklama başlangıcından “önce” yapılmalıdır.
» Tavsiyeniz üzerine otellerimizden herhangi birinde konaklayacak misafirimizin, “ilk” konaklamasına ait geceleme puanları (oda başına), High Class Club kartınıza aktarılacaktır.
» Tavsiye avantajından faydalanıp, otelimizde konaklamak üzere, Xanadu’yu ilk kez ziyaret eden misafirler, ayrı bir odada konaklama yapmalıdır.

 

Profilinizi Güncelleyin

Sizinle iletişimimizin sürdürülebilir olmasını arzu ederek, en güncel bilgileri ve kampanyaları sizlerle paylaşabilmek adına, High Class Club profilinizin güncel olmasını önemsiyoruz. Aşağıdaki form aracılığıyla, üyelik bilgilerinizi eksiksiz olarak bize iletmeniz halinde, tek seferlik 1.000 hediye puanınızı hesabınıza hemen tanımlıyoruz.

Ayrıntılı Bilgi:
[email protected]
0242 323 96 76

Acil Durum Cep Telefon No

E-Posta Adresi- Twitter Hesabı

Yıldönümleri

Notlar