Deluxe Süit - Xanadu Island Bodrum

Deluxe Süit

Oda Hakkında

Uçsuz bucaksız masmavi deniz manzarası, özel mimarisi, her biri özenle seçilmiş eşya ve aksesuarları ile; lüks ile şık ayrıntılarla donatılan Deluxe Süit, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizi bekliyor.

80 m² büyüklüğündeki geniş odalarında, çift kişilik lüks bir yatak, ferah bir banyo, oturma alanı ve konforlu bir çalışma alanı barındıran Deluxe Süite, Xanadu farkını her ayrıntısı ile hissetmenizi sağlıyor.


ÖNERİLER

Diğer Süit ve Villalar

Courtyard Süit

Göz kamaştıran deniz manzarası, özel tasarım mimarisi, odaya özel dokutulmuş eşsiz halıları, özenle seçilmiş aksesuarları ile; şık ve lüks detayları konforla buluşturan Courtyard Süit, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor.

Sunset Süit

Büyüleyici deniz manzarası, her biri özenle seçilmiş eşya ve aksesuarları, odaya özel dokunmuş eşsiz halıları ile lüks ve şık ayrıntılarla donatılan Sunset Süit, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor.

Manor House Süit

Ege’nin büyüleyici deniz manzarasına karşı, özenle seçilmiş eşyaları, odaya özel dokutulmuş halıları, kullanışlı mimarisi ile; konforu, lüks ve şık detaylarla buluşturan Manor Süit, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor.

Romance Süit

Ege’nin göz kamaştıran deniz manzarası, her biri özenle seçilmiş eşyaları, duş ve jakuzi seçeneklerini sunan geniş, lüks banyosu ve odaya özel tasarlanmış geniş yuvarlak yatağı ile; her ayrıntısı ihtişamlı ve romantik detaylarla donatılan Romance Süit, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor.

King Süit

Göz alıcı deniz manzarası, her biri özenle seçilmiş eşya ve aksesuarları, konforlu oda olanakları ile her ayrıntısı şık ve lüks detaylarla donatılan King Süit, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor.

Elegance Süit

Ege’nin büyüleyici deniz manzarasına karşı, özenle seçilmiş eşyaları, odaya özel dokutulmuş halıları, kullanışlı mimarisi ve ayrı iki yatak odası ile; konforu, lüks ve şık detaylarla buluşturan Elegance Süit, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor.

Lavender Süit

Ege’nin göz kamaştıran deniz manzarası, özel mimarisi, her biri özenle seçilmiş eşya ve aksesuarları ile her ayrıntısı şık ve lüks detaylarla donatılan Romance Süit, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor.

Begonville Süit

Göz alıcı deniz manzarası, her biri özenle seçilmiş eşya ve aksesuarları, konforlu oda olanakları ile her ayrıntısı şık ve lüks detaylarla donatılan Begonville Süit, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor.

Royal Süit

Ege’nin göz alıcı deniz manzarası ile bütünleşen Royal Süit, her biri özenle seçilmiş eşya ve aksesuarları, pratik kullanım alanları yaratan özel mimarisi ve ihtişamlı oda olanakları ile şık ve lüks detayları buluşturarak, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatıyor.

Premium Villa

Ege’nin sonsuz mavisi ve huzur veren yeşilinin tam ortasında; iki katlı, özel havuz ve teraslı eşsiz mimarisi, özenle seçilmiş eşya ve aksesuarları ve benzersiz olanakları ile lüksü konforla buluşturan Premium Villa, ihtişamlı ve ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor.

Royal Villa

Ege’nin sonsuz mavisi ve huzur veren yeşilinin tam ortasında, iki katlı, özel havuz ve teraslı özel mimarisi; jakuzi, sauna ve buhar odalı lüks ve eşsiz olanakları, özenle seçilmiş eşya ve aksesuarları ile her ayrıntısı şık ve lüks detaylarla bezenmiş Royal Villa, ihtişamlı ve ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor.