Yeme & İçme - Xanadu Island Bodrum

Dünya mutfağının en iyi örneklerini ve olağanüstü lezzetlerini, alanında uzman şefleri eşliğinde misafirlerine sunan Xanadu Island, her damak tadına hitap eden zengin menüsü ile kaliteden ödün vermeyen seçkin lezzetlerini, birbirinden şık restoranlarında keyfe dönüştürüyor.

Ana restoran İpek Yolu ile dünya mutfağının öne çıkan lezzetlerini sergileyen Xanadu Island; Aegean A la Carte Restoran ile Ege Bölgesi’ne has yöresel lezzetleri modern dokunuşlarla harmanlıyor. Azzurro A la Carte Restoran’da ise İtalyan mutfağının en keyifli tatlarını, eşsiz bir menü ile misafirlerinin beğenisine sunuyor.

images
images
images
images
images
images
images
images

Ana Restoran

Dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini, geniş soğuk ve sıcak büfeleri ile her damak tadına hitap edecek çeşitlilikte sunan Ana Restoran, muhteşem deniz manzarası eşliğinde yemeği hazza dönüştürüyor.

images
images

Azzurro A la Carte Restoran

Dünyanın en sevilen mutfaklarından olan İtalyan mutfağının, en keyifli lezzetlerini zengin menüsü ile sunan Azzurro A la Carte Restoran, İtalyan esintisi yaşatan tatları ile, misafirlerini Roma’nın romantik sokaklarında gezintiye çıkarıyor.

images
images

Aegean A la Carte Restoran

Ege’nin geleneksel tatlarını modern dokunuşlar ile harmanlayan Aegean A la Carte Restoran, hafif lezzetleri ve sağlıklı mutfağı ile Bodrum’un otantik atmosferini ve modern dokusunu misafirlerinin tabaklarına taşıyor.

images

Archipelago Bar

Zengin içecek menüsü ve öğlen A’la Carte restoranı ile Ege denizini kuşatan adalar manzarasına sahip olan Achipelago Bar ile lezzet ve keyif bir arada.

images

Xanadu Bar

Palmiyeler altında, dünya mutfağının en seçkin yemek çeşitlerinin A’la Carte olarak sunulduğu ve akşamları ise “Show Center” da muhteşem gösterilere ev sahipliği yapan Xanadu Bar’da lezzet, eğlence ile buluşuyor.

images

Rosebud Bar & Teras

Sunmuş olduğu zengin premium içecek çeşitleri, 3. nesil kahve sunumları ve pastane köşesi ile misafirlerinin 7/24 hizmetinde olan Rosebud Bar’da zamana meydan okuyan lezzetler, misafirleri ile buluşuyor.

images

Lobi Bar

High class hizmet anlayışı çerçevesinde, misafirlerin en özel ikramlar ile karşılandığı ve “Avlu” ile “Lobby” bölgesi olarak hizmet veren Lobby Bar'da en seçkin lezzetler misafirleri ile buluşuyor.

images

Sports Bar

Sporu seven ve “sporsuz olmaz” diyen misafirlerin ihtiyaçlarına özel hazırlanmış çeşitlilikteki zengin menüsü ile Sports Bar; aktiviteyi desteklerken, sağlığı da önemsiyor.

images

Disco Bar

Seçkin içecek menüleri, rengarenk kokteylleri, yüksek kalite yerli-yabancı içki seçenekleri ile birbirinden lezzetli soft içecekleri misafirlerinin beğenisine sunan Disco Bar'da hem keyifle içeceğinizi yudumlayabilir, hem de müziğin ritmine kapılarak çok eğlenceli saatler geçirebilirsiniz!