Xanadu Makadi Bay Hurghada
OLANAKLAR

Özellikler

Sıra dışı Atmosfer

Xanadu Makadi Bay, Hurgada'nın özel atmosferi ile sizleri bekliyor.

Fancyland - Kids Club

Fancyland Kids Club, çocuk ve gençlerin tatillerini sıra dışı bir deneyim haline getirmek, tüm aile için bol aktivite ve eğlence dolu bir tatil sağlamak amacıyla 0 ila 16 yaş arası çocuklar ve gençler için farklı yaş gruplarına göre tasarlanmıştır.

Yüksek Hizmet Kalitesi

Xanadu Makadi Bay, High Class Her Şey Dahil konsepti ile dünyanın her yerinden gelen konuklarına ayrıcalıklı bir tatil deneyimi sunuyor.

Güvenli Otel Hijyen Sertifikası

Sağlığınız bizim için önemlidir. Xanadu Makadi Bay, Covid-19 pandemisinde aldığı güvenlik önlemleri ve hijyen uygulamaları nedeniyle “Güvenli Turizm” sertifikasına layık görüldü.

Spa Merkezi

Rahatlamanıza, stres atmanıza, bedeninize ve zihninize enerji vermenize yardımcı olacak otantik Orta Doğu peelingleri, vücut bakımları ve benzersiz yüz bakımları ile İpek Yolu boyunca heyecan verici bir yolculuğa çıkın.

Lüksü Konforla Buluşturan Odalar

Xanadu Makadi Bay, yemyeşil bir bahçe ve Kızıldeniz'in eşsiz manzarasının yanı sıra mükemmel mimarisi ve özenle dekore edilmiş odaları ile unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor.

HURGHADA

Xanadu Makadi Bay


Xanadu Makadi Bay, Mısır'ın Hurgada şehrinde, Kızıldeniz'in hemen yanında ve sayısız tarihi ve turistik mekana doğrudan yakın konumda yer almaktadır. Toplam 500.000 metrekarelik alanda, dünyanın her yerinden gelen konuklarına birinci sınıf her şey dahil hizmet sunan otel, unutulmaz bir tatil deneyimi için konforu lüksle buluşturuyor. 

Xanadu Makadi Bay, özel mimarisi sayesinde misafirlerini olağanüstü bir atmosferde yolculuğa çıkarıyor. Tesisin amfi tiyatrosu, eğlence merkezi, 1.500 m2'lik Fancyland çocuk kulübü ve sayısız eğlenceli aktiviteleriyle Xanadu Makadi Bay, unutulmaz bir tatil vadediyor. 

Xanadu Makadi Bay, Hurgada Havaalanı'na 30 dakika uzaklıktadır.

SÜİTLER & VİLLALAR

Konaklama

Spa

Spa merkezimizin sunduğu güzellik ritüelleri ve bakımlar ile kendinizi şımartırken, unutulmaz bir deneyim yaşayın.