Konaklama - Xanadu Makadi Bay Hurghada

Yeşilin ve mavinin sayısız tonunun ortasında 500,000 m² lik alanda yer alan Xanadu Makadi Bay, kendine özgü mimarisi ve benzersiz oda olanakları ile unutulmaz bir tatil deneyimi vadediyor.

Xanadu Makadi Bay, misafirlerimizin rahatlığı için 815 oda sunmaktadır. Tüm odalar özenle dekore edilmiştir ve misafirlerimiz için maksimum konfor sunmaktadır. 

Main Building Superior Room Garden View

Nefes kesen yeşil manzarası, şık tasarımı ve özenle seçilmiş aksesuarları ile Main Building Superior Bahçe Manzaralı Oda, 35-45 m²'lik bir alanda stil ve lüksü birleştirerek unutulmaz bir tatil deneyimi için sizleri bekliyor.

Main Building Superior Room Side Sea View

Nefes kesen deniz manzarası, şık tasarımı ve özenle seçilmiş aksesuarları ile Main Building Superior Room Side Sea View, 35-45 m²'lik bir alanda stil ve lüksü birleştirerek unutulmaz bir tatil deneyimi için sizleri bekliyor.

Main Building Superior Room Sea View

The Main Building Superior Room Sea View, muhteşem bir deniz manzarası, zarif bir tasarım ve özenle seçilmiş aksesuarlarla lüks ve konforu harmanlayarak unutulmaz bir tatil vaat ediyor. The Main Building Superior Room Sea View, 35-45 metrekare arasında değişen ferah odalar sunuyor.

Dune Superior Room

Nefes kesen manzarası, özenli tasarımı ve seçkin aksesuarlarıyla Dune Superior Oda, 30-40 m²'lik bir alanda konfor ve lüksü birleştirerek unutulmaz bir tatil deneyimi için sizleri bekliyor.

Main Building Superior Swim Up Room

Main Building Superior Swim-Up Oda, unutulmaz bir tatil için stil, lüks ve konforu kusursuz bir şekilde harmanlayan büyüleyici bir konaklama sunuyor. Şık tasarımı, özenle seçilmiş aksesuarları ve nefes kesici havuz manzarasıyla olağanüstü bir konfor vadeden oda, 45 m²'lik alanında ferah ve huzurlu bir tatil deneyim yaşatıyor.

Dune Superior Swim Up Room

Nefes kesen havuz manzarası, ortak havuza doğrudan erişim, akıllı tasarım ve özenle seçilmiş aksesuarları ile Dune Superior Swim Up Oda, stil ve lüksü konforla birleştirerek 30-40 m² oda alanında unutulmaz bir tatil deneyimi için sizi bekliyor.

Main Building Family Room Garden View

Nefes kesen manzarası, özenle seçilmiş aksesuarları ve ferah alanıyla Main Building Family Room, 73 ila 182 m² arasında değişen geniş odalarıyla lüks ve konforu bir arada sunuyor. Main Building Family Room, 2 ayrı yatak odası ve geniş banyosu ile ferah ve benzersiz bir konaklama deneyimi vadediyor.

Main Building Family Room Side Sea View

73-182 m²'lik geniş oda alanında büyüleyici bir deniz manzarası, zarif tasarım ve seçkin aksesuarlar sunan, stil ve lüksü birleştiren Main Building Family Room, unutulmaz bir konaklama deneyimi vadediyor. Main Building Family Room, 2 ayrı yatak odası ve geniş banyosuyla ferah ve benzersiz bir tatil deneyimi için sizi bekliyor.

Lagoon Suite Garden View

Nefes kesen yeşil bahçe manzarası, güzel tasarımı ve özenle seçilmiş aksesuarları ile stil ve lüksü konforla buluşturan Lagoon Suite, unutulmaz bir tatil deneyimi için sizleri bekliyor. Oda Alanı: 72-75 m²

Lagoon Swim Up Suite

Eşsiz havuz manzarası, güzel tasarımı ve özenle seçilmiş aksesuarları ile stil ve lüksü konforla buluşturan Lagoon Swim Up Suite, 72-75 m² oda alanında unutulmaz bir tatil deneyimi için sizleri bekliyor.

Lagoon Dublex Suite

Nefes kesen manzarası, güzel tasarımı ve özenle seçilmiş aksesuarlarıyla şıklık ve lüksü konforla buluşturan Lagoon Dublex Suit, 175 m²'lik oda alanında unutulmaz bir tatil deneyimi için sizleri bekliyor.

Lagoon Dublex Swim Up Suite

Eşsiz havuz manzarası, güzel tasarımı ve özenle seçilmiş aksesuarları ile stil ve lüksü konforla buluşturan Lagoon Dublex Swim Up Suite, 175 m² oda alanında unutulmaz bir tatil deneyimi için sizleri bekliyor.

Lagoon Villa

Nefes kesen deniz ve havuz manzarası, güzel tasarımı ve özenle seçilmiş aksesuarları ile stil ve lüksü konforla buluşturan Lagoon Villa, 150 m² oda alanında unutulmaz bir tatil deneyimi için sizleri bekliyor.

Presidential Villa

Nefes kesen deniz ve havuz manzarası, güzel tasarımı ve özenle seçilmiş aksesuarları ile tarz ve lüksü konforla buluşturan Presidential Villa, 150 m² oda alanında unutulmaz bir tatil deneyimi için sizleri bekliyor.