HIGH CLASS CLUB
“High Class Club”, Xanadu Otellerini sürekli olarak tercih eden misafirleri ödüllendirmek için ayrıcalıklı avantajlarla donatılmış sürekli misafir sadakat programıdır. High Class Club üyelerimizin her konaklamalarında artan oda geceleme sayıları ile birlikte faydalanabilecekleri avantajları da artmaktadır. High Class Club üyeliğine hak kazanan misafirimize üyelik seviyesini yansıtacak üyelik kartı takdim edilir. Üyelik kartı isme özel olarak hazırlanmaktadır. Üyelik için gereken şartlar yerine getirildiğinde, üyelik kartı misafire Xanadu’da konaklaması esnasında takdim edilir veya arzu edildiğinde misafirin adresine gönderilir. Üyelerimiz, kartlarını aldıktan sonra Xanadu’da geçirecekleri ilk tatilleri itibari ile üyeliğin getirmiş olduğu avantajlardan yararlanmaya başlarlar. High Class Club üyeliği oda geceleme sayısına bağlı olarak sunulur. Otellerin mimari özellikleri ve bulundukları farklı coğrafi konumlar nedeniyle kulüp avantajlarında farklılıklar oluşabilmektedir.
 
Grup (örn. toplantı grubu) veya barter anlaşmaları ile gerçekleşen konaklamalar ne yazık ki High Class Club çerçevesinde değerlendirilememektedir.
 
*Xanadu Otelleri High Class Club üyelik programının üyelik avantajlarını ve içeriklerini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.


Ayrıntılı bilgi için:

High Class Club
info@xanadu.com.tr
0242 /323 06 76

 GOLF
15 farklı golf sahası ve mükemmel iklimi sayesinde Belek bir Golf cennetidir. Kasım 2013’de Turkish Airlines Open Golf Turnuvasına ev sahipliği yapan Belek’te, Victor Dubuisson birinci, Jamie Donaldson ikinci ve Tiger Woods üçüncülüğü Justin Rose ile paylaşmıştır. Mayıs 2013’de Turkish Airlines Bayanlar Golf Turnuvasında Lee-Anne Pace LET Turnuva ödülünü kazanırken, 2012 yılında Belek bu kez de Turkish Airlines Open Final Turnuvasına ev sahipliği yapmıştır.
 
Golf sporu için mükemmel özellikleri sayesinde, Uluslararası Golf Tur Operatörleri Birliği (IAGTO), Belek’e 2008 yılında “Avrupa’nın En İyi Golf Bölgesi” ödülünü vermiştir. 

Xanadu Resort tesisimizde 18 delikli antrenman sahası ve yakın golf sahalarına transfer hizmetleri bulunmaktadır.
 


AİLE
Aileniz ve sevdikleriniz ile geçireceğiniz doğa ile iç içe unutulmaz bir tatile hoş geldiniz. 
 
Çevreye duyarlı tesisimiz, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Yeşil Yıldız Sertifikası’na ve plajımızın temizliği sayesinde uluslararası Mavi Bayrak ödülüne layık görülmüştür. Plajımızda, yumurtlama döneminde nesli tükenmekte olan Caretta Caretta deniz kaplumbağaları yuvalarını görmek mümkün. 
 
Bizler için en değerli olan minik misafirlerimiz için bilinen markaların bebe mamaları da bulunan özel çocuk büfesi, mini boyutlarda rengârenk oturma grupları, mama sandalyeleri, yaz aylarında gün boyu dondurma ve atıştırmalık sunan Xanadu Bar’ımız, Kuş Cennetinde bulunan piknik alanımız ile en genç misafirlerimizin seçkin damak zevklerine uygun çok sayıda yiyecek içecek seçenekleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, A la Carte restoranlarımızın yaş sınırı 7 yaş olarak belirlenmiştir. 
 
Bu yıl hizmete yeni giren Çocuk Kulübümüz, 1 yaştan 15 yaşa 3 ayrı grup ve oyun alanı ile hitap etmekte olup aynı zamanda gençler ve ebeveynler de keyifli vakit geçirme imkânı sunmaktadır.
 
Çocuk Kulübü Kapalı Mekânlarımız
 
Kapalı mekânlarımız resepsiyonun yanı sıra minik misafirlerimiz için uyku odası, oyun odası, hazırlık mutfağı, alt değiştirme ünitesi ve çocuk wc’nin de bulunduğu 1 ve 3 yaş arası misafirlerimiz için özel tasarlanmış ve anneler için rahat koltuklar ile emzirme imkânı sunan bir bina kapsamaktadır.
 
 4-7 Yaş arası Okul öncesi ve Okula başlamış olan misafirlerimizin elbette ki ilgi ve aktivite alanları farklılık göstermeli. Bilgisayar oyunlarından, makyaj, kostüm bölümüne, kurabiye pişirmek için mini mutfaktan oyun ve el sanatları bölümüne, lego ve sinema bölümüne kadar minik misafirlerin heyecanını ve aktivite taleplerini canlı tutan birçok alanı bulunan, aynı zamanda çocuk wcsi de barındıran 265 m2 ye yayılan özel bir kulüp hazırlanmıştır.
 
8-15 Yaş arası misafirlerimizin tüm aktivite taleplerine yanıt bulabilecekleri bu binamızda ufak bir amfitiyatro, iç alanda stüdyo, salon oyunları (bilardo, hava hokeyi, langırt) ve playstation bölümü yer almaktadır.
 
Kapalı mekânımızda ayrıca lezzetli atıştırmalıklar ile hizmet veren Snack Barımız bulunmaktadır.
 
Çocuk Kulübü Dış Mekân
 
Dış Mekânımızda tüm bahçe genelinde minik misafirlerimiz ve ebeveynleri için banklar yer almaktadır. Genel itibariyle ıslak ve kuru mekânlar birbirinden ayrılmıştır. Misafirlerimizin güvenliği bizim için maksimum derecede önemli bir konudur, bu nedenle havuz çevreleri 120 cm yüksekliğinde ahşap çitlerle dönülmüştür.
 
Zeminlerimizde, düşme durumunda minik misafirlerimizin yaralanma riskini azaltacak yumuşak bir malzeme olan epdm kullanılmıştır.
 
Doğal Çam ormanı konumundan faydalandığımız bu alanda, ağaçların doğal gölgeleri ile yanı sıra tente ile gölgelenme yapılmıştır. Akşam programlarında aydınlatmalar minik misafirlerimizin güvenliği için tasarlanmıştır.
 
Resepsiyon çıkışında, çocuklarımızın ve içimizdeki çocukların hayallerini süsleyen, bünyesinde atlıkarınca, mini dönme dolap, tren ve tramplen de barındıran lunapark ile sulu oyunların yer aldığı freshpark bulunmaktadır. Ayrıca, kaydıraklar, salıncaklar ve oyun evleri gibi oyuncakların da bulunduğu oyun bahçesi miniklerimiz tarafından keşfedilmeyi bekler.
 
Macera parkımız çocuk ve gençlere hitap edecek şekilde tasarlanmıştır ve basket atışlarının yapılabileceği bir adet pota da bünyesinde barındırmaktadır.
 
Tesisimizde 4 farklı derinlikte havuz bulunmaktadır. 29m2 büyüklüğü ve 35 cm derinliği ve içerisinde bulunan su oyuncakları (mantar yunus gibi) ile bebek havuzumuz en minikler için ideal boyutlardadır.
 
Aktivite havuzumuz 74m2 büyüklükte ve 60 cm derinlikte olup, içerisinde su tabancaların olduğu havuzdur.
 
280 cm yüksekliği ile küçük kaydırak kulemizde Compact Slide, Multi Slide ve Aquatube olarak 3 tip kaydırak vardır. 700 cm yüksekliği bulunan büyük kaydırak kulemizde Black Hole, Multi Slide ve Body Slide olarak yine 3 tip kaydırak misafirlerimizin hizmetindedir. Bunun yanı sıra, plajda 1.000 m2 kısmen gölgelikli çocuk oyun alanı bulunmaktadır. 
 
Minik misafirlerimizin uyku konforu için odalara talep üzerine bebek yatakları konulabilir, seyahat konforunuz için ise Çocuk kulübünde bulunan bebek arabalarından faydalanmak mümkündür (lütfen seyahat öncesinde talebinizi bildiriniz).
 
Hobby Center'da ise resim ve sanat'la el beceriklerini geliştirme imkânları mevcuttur (ücretlidir).DÜĞÜN & BALAYI

Her çift gibi Siz de yeni hayatınıza peri masalı misali, yıllarca hatırlanacak, kusursuz organize edilen bir düğün ile başlamak istiyorsanız; Xanadu Otellerinde deniz veya dağ manzaralı doğal çevresi, balo salonu, özenle hazırlanan düğün dekorasyonu, zengin mönü seçenekleri ve nezaketli, güleryüzlü profesyonel ekibi ile organizasyonunuzun her aşamasında yanınızda olacaktır. Size düşen ise, sadece davetlilerinizle birlikte hayalinizdeki düğünü yaşamak ve anın tadını çıkartmak olacaktır. Mekândan süslemesine, mönüden fotoğrafçıya, ilk dans müziğinden makyajınıza kadar tercihinize ve isteklerinize uygun her türlü detayda en mükemmel düğünü yaratmayı amaçlıyoruz. Yeni bir hayatın başlangıcı olan bu özel gününüze, Xanadu Otellerinin keyifli ortamında, yüksek kaliteli hizmetlerimiz eşliğinde, farklı başlamak istiyorsanız; Sizi Xanadu'ya bekliyoruz.ANTALYA

Uygarlık yoluna, tüm dünyada en eski insan yerleşmelerinden biri sayılan Karain Mağarası ile çıkan Antalya yöresi, uygun iklim koşulları, zengin bitki ve hayvan varlığı, bölgenin uzak yakın ötelerinden gelen kültürlere ev sahipliği yaptı. Anadolu’nun güneybatısında bugün kendi adıyla anılan Antalya Körfezi’nin antik çağdaki adı Pamphylia Körfezi idi. Antalya, körfez çevresindeki Side, Aspendos, Perge, Phaselis gibi kentlerden çok sonra kurulmasına karşın, korunaklı limanı ve iç bölgelere görece kısa ve kolay ulaşım sağlayan dağ geçitleri gibi doğal avantajları sayesinde hızla gelişti.

 
Eski çağın yukarıda sayılan anlı şanlı kentleri peş peşe sönerken Antalya, varlığını gelişerek sürdürdü ve giderek salt körfezin değil, Anadolu’nun Akdeniz kıyılarındaki en önemli merkez kenti haline geldi. 20. yüzyılın ikinci yarısında giriştiği turizm hamlesi, sonuçlarını kısa sürede verdi; sahip olduğu doğal çevresi, tarih zenginliği ve hayranlık uyandıran tesisleri ile Antalya, dünyada adı en çok duyulan turizm kentleri arasında yer almaktadır.

(Kaynak ve Antalya ile ilgili ayrıntılı bilgi: www.antalyadestination.com) 

Antalya Event Takviminden Seçmeler:
EXPO 2016
"Gelecek nesiller için yeşil dünya sloganlı EXPO 2016 Antalya'da yer alacak.
http://www.expo2016antalya.org.tr/

Ayrıntılı bilgi: http://www.antalyadestination.com/tr sayfasında bulunan Etkinlik Takviminde bulunmaktadır.


VILLA
İki katlı şık ve modern villaları ile Xanadu Resort ve Xanadu Island otellerimizde krallara laik bir tatil deneyimi yaşayın:

Premium Villa (284 m2)

4 yatak odalı çift katlı, özel havuzlu ve şezlonglu teraslı Villa. Zemin kat: Geniş antre, tam donanımlı mutfak, geniş salon, çalışma alanı, 8 kişilik yemek masası. Dışarıdan ayrı girişli, iki ayrı yatağı, duş, lavabo WC’li banyosu bulunan yatak odası. Misafir WC. Üst kat: Antre, giyinme odası, iki adet tek büyük yataklı yatak odası, iki ayrı yataklı üçüncü bir yatak odası, biri jacuzzili 3 lüks banyo.Premium Villa (284 m2, Bahçe) 4 yatak odalı çift katlı, özel havuzlu ve şezlonglu teraslı Villa.

Zemin kat: Geniş antre, tam donanımlı mutfak, geniş salon, çalışma alanı, 8 kişilik yemek masası. Dışarıdan ayrı girişli, iki ayrı yatağı, duş, lavabo WC’li banyosu bulunan yatak odası. Misafir WC. Üst kat: Antre, giyinme odası, iki adet tek büyük yataklı yatak odası, iki ayrı yataklı üçüncü bir yatak odası, biri jacuzzili 3 lüks banyo.

Royal Villa (537 m2)

6 Yatak odalı çift katlı, özel havuzlu Villa. Zemin kat: Geniş antre, tam donanımlı mutfak, kiler, dışarıdan girişli hizmetli odası, banyo ve misafir WC. Geniş salon, 10 kişilik yemek alanı, geniş möbleli ve 10 kişilik yemek alanı ve barbeque mangalı bulunan teras. Çift yataklı, duş, lavabo, WC’li banyosu bulunan misafir odası. Tam donanımlı çalışma odası, möbleli ve 4 kişilik yemek alanı bulunan teras.

Üst kat: Tek büyük yataklı geniş yatak odası ve yatak odasına ait geniş, jacuzzili, saunalı, buhar odalı, çift lavabolu, WC’li banyo. Şezlonglu geniş teras. Tek büyük yataklı, giyinme odalı, çift lavabo, duş, WC, jacuzzi’li banyo. Şezlonglu geniş teras. Tek büyük yataklı iki yatak odası. Odalara ait, 2 ayrı duş, lavabo, küvet, WC’li banyo ve möbleli teraslar.
EĞLENCE
Profesyonel animasyon ekibimizin sunduğu, büyüleyici ve rengarenk dans showları ile antik amfitiyatromuza bekleriz.
Gündüz ve gece animasyon programları, spor ve oyunlar, fitness merkezi, kapalı havuz ve çocuk havuzu, 2 adet açık havuz ve açık çocuk havuzu, bowling ve oyun salonu, su sporları istasyonu, scuba dalış okulu, 1 tenis sahası, 1 çok amaçlı saha, Shang-Du Spa ve güzellik merkezi, çocuk kulübü ve internet erişim imkânları ile dop dolu bir gün Sizleri bekler.

Melis Dağ, Sibel Emek ve Su Soley gibi değerli sanatçıların sürükleyici performansı eşliğinde havuz kenarında veya Rosebud barımızda keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

   

Tesis içerisinde faydalanabileceğiniz çok sayıda aktivitelerin yanı sıra İstanköy adasını günlük tur ile ziyaret etme imkânınız, Bodrum kalesini ve örenyerlerine ziyaretleriniz yer alabilmektedir. (Ücrete tabi)BODRUM
Bodrum, Muğla ili'nin 12 ilçesinden birisi ve ilçenin yönetim merkezi olan şehir.
İlçe günümüzde önemli bir turizm merkezi olması ile anılmaktadır ki bunda Bodrum'un kendine has bazı özellikleri olması etkilidir. Bodrum sadece Türkiye'de değil dünyada da turizm açısından bilinen bir ilçedir.
 
Bodrum'un antik çağdaki adı Halikarnassos'dur. Türkçe Halikarnas olarak okunmuştur. Aziz Petrus Kalesi (Castle of St. Peter) adı verilen kale ile birlikte şehrin Aziz Petrus'a adanmasıyla şehre Petrium adı verilmiştir. Bu isim zaman içerisinde önce petrum sonra potrum ve en sonunda Bodrum olarak okunur olmuştur.
 
Dünyanın Yedi Harikasından Mausoleum Halikarnassos şehrinde inşa edilmiştir. Depremler ve istilaların etkisiyle zamanla yıkılan mozolenin mermerden taşları Bodrum Kalesinin yapımında kullanılmıştır. Kaleyi 15. yüzyılda Hristiyan Şövalyeler inşa etmiştir. İnşaat 100 yıllık bir sürede tamamlanmıştır. Papa kalenin bitmesi için kalenin yapımında çalışanlara endülijans kağıtları dağıtmıştır. Bodrum şehri Anadolu toprakları üzerinde en son ele geçirilen hristiyan toprağıdır. Şehir II. Mehmed zamanında kuşatıldıysa da ancak I. Süleyman'ın Rodos Seferi sırasında ele geçirilebilmiştir. Bodrum Kalesi bugün Dünyanın en büyük 2. Sualtı Arkeoloji Müzesi olarak hizmet vermektedir. Doğu Akdeniz'de ayakta kalan en sağlam kaledir. Bodrum şehri ise pek çok kültürel etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.
 
Kaynak: http://tr.wikipedia.org/wiki/Bodrum_Muğla


TOPLANTI VE ORGANİZASYON

400 kişilik tam donanımlı konferans merkezimizde, en güncel teknolojiler, modern audio-vizüel ekipmanlar ve yüksek hızlı internet bağlantısı ile High Class konferans, toplantı ve organizasyonlarda yanınızdayız.

"Zaman yönetimi ve kalite" en önemli hizmet kriterlerimizdir. Yüksek verim ve işlevselliği hedefleyerek tasarladığımız Kongre Merkezimizde düzenleyeceğiniz eğitim, motivasyon, yönetim toplantıları, uluslar arası kongreler, moda defileleri, yeni ürün lansman ve demonstrasyonlarınızın her aşamasında nezaketi ve güler yüzlü ekibimiz ile yanınızda yer almaktan mutluluk duyarız.
 

Toplantı Salonlarımız

Salon Adı M2 Salon Ölçüleri Tiyatro Düzeni Sınıf Düzeni Banket /Gala Düzeni Projeksiyon ve Perde Gün Işığı
Karin Salonu 56 6.75 m * 6.85 m (Tavan: 3.40 m) 32 Kişi 12 Kişi 20 Kişi 2.10 m * 1.50 m Perde Evet
Kalikala Salonu 80 8.50 m * 9.50 m (Tavan: 3.45 m)       3 m * 2.20 m Perde  
Astrila Lounge 280 12 m * 26 m (Tavan: 2.80 m) 120 Kişi 90 Kişi 90 Kişi 3.10 m * 2.30 m Perde Evet
Erzen Salonu 380 15.43 m * 23.70 m (Tavan: 3.45 m) 192 Kişi 105 Kişi 190 Kişi 3.10 m * 2.30 m Perde Evet
Erzen çok amaçlı salon 380 + 153 15.43 m * 23.70 m (Tavan: 3.45 m) 252 Kişi 189 Kişi 384 Kişi   Evet


 


Toplantı Salonu Eskizleri


  


ASTRILA Salonu
 


KARIN Salonu
 


ERZEN Salonu ve
ERZEN Çok Amaçlı Salonu
 


Toplantı Salonu Görselleri

 
 XANADU SKI SCHOOL
Palandöken Kayak Merkezinde bir Kayak Severin arzu edebileceği herşeyi bulabilirsiniz. Xanadu Snow White, kayak profesyonelleri ve kayağa yeni başlayanlar için en doğru adres. Yeni başlayanlar, profesyonel kayak hocalarımızdan kayak sporunun temel bilgilerini alırken, kayak profesyonelleri tekniklerini geliştirebilir, ve kayak zevkinin doruklarına ulaşabilirler.
Grup ve özel dersler hakkında ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçmeniz bizi mutlu edecektir.HEALTH CLUB
Sağlıklı bir yaşama giden yol, sağlıklı bir yaşam tarzından geçer; davranışlarınızın sorumluluğunu üstlenip, sağlığınıza yönelik akıllı kararlar ile güzel bir geleceğe adım atabilirsiniz.

Sağlıklı Yaşam neleri içerir?
 

Bedeniniz için, iyi, dengeli bir beslenme, egzersizler, bedensel olarak fit olmak, gerekli miktarda dinme, iyi bir stres yönetimi.

Ruhunuz için, kendinizi destekleyecek davranışlarınız, olumlu düşünceler ve bakış açıları, kendini hakkında olumlu bir imaja sahip olmak, merhamet ve duygu gösterme yeteneklerine sahip olmak, gülebilmek ve mutluluğu hissetmek, kendiniz ve insanlarla olumlu fikir ve görüş alış-verişlerinde bulunmak. 

Peki bunlar neden önemli?
 

Sağlıklı bir Yaşam tarzı, sağlık sorunlarını minimalize etmenin eşsiz bir faktörüdür, stres ile başa çıkmanızı kolaylaştırır ve yaşam kalitenizi arttırır. Çeşitli araştırmaların da gösterdiği üzere, yaşam tarzımızın sağlığımız üzerindeki etki son derece önemlidir. Yediklerimizin, içtiklerimizin, egzersizlerimizin yaşam beklentilerimizden öte, yaşamımızı kronik hastalıklardan uzak sürdürebilmemizi etkilemektedir.

Sağlıklı bir yaşam tarzı için neler yapabilirim?
 

Xanadu Snow White Otelimize özel geliştirdiğimiz Sağlıklı Yaşam kulübümüzde, spor, egzersiz, her yaş grubuna mensup üyelerimiz ile fikir ve görüş alış-verişleriniz, olumlu ve dingin bir atmosfer sayesinde ruhunuzu dinlendirmeniz mümkündür. Üyeliklerimizin sunduğu çeşitli avantajların yanı sıra, ücretsiz kapalı ve açık havuz kullanımı, ücretsiz fitness alanları kullanımı ve ücretsiz sauna, hamam, buhar odası ve fin saunası kullanımları da yer almaktadır. Bayanlara özel ayrılmış alanlarımızda "Ladies Club" olarak adlandırdığımız özel kulübümüzde bayanlara özel Cafemizde spor öncesi ve sonrası buluşup, sağlıklı içecekler eşliğinde günü değerlendirebilirsiniz.

Sağlıklı Yaşam Kulübümüz ile yakından tanışabilmeniz için, Sizi aramamızı ister misiniz?
ERZURUM
25. Uluslar arası üniversiteler arası kış oyunlarına (Universidade) ev sahipliği yapan Erzurum, şehire kış sporları adına yapılan yatırımlar ile Türkiye'de kayak tatilinin yeni adresidir. Xanadu aydınlatmalı pist ve karlandırma sistemi ile hava şartlarının veya gün ışığının yeterli gelmediği yerlerde kayak zevki uzatılıyor! Erzurum tarihi Erzurum'un bilinen ilk adı Doğu Roma (Bizans) İmparatoru II.Theodosios' a (408-450) izafe edilen Theodosiopolis' ti, şimdiki Erzurum' un yerinde kurulmuştu. IV. asır sonuna doğru Roma imparatorluğu sınırları içine alınmış ve 415 tarihinde Theodosios' un emriyle Şark Orduları Kumandanı Anatolius tarafından kurulmuştur. Urfalı Mateos' a göre bu şehir Garin mıntıkasında Fırat'ın kaynağına yakın bir yerde bulunuyordu. Belazurî. bölgeye hakim olan Ermenyakos' un ölümü üzerine yerine geçen Kali adlı karısı tarafından kurulduğu için Araplarda Kalikala (Kali' nin ihsanı) adını vermişlerdir. Belazuri Kalîkala' yı dördüncü Ermeniyye şehirleri arasında sayar ve Ermeniyye şehirlerinden biri olarak kabul eder. X. asır İslam coğrafyacıları Kalikala şehri hakkında bize malumat vererek, doğuda ev eşyasının en önemlisi sayılan Kali (halı)nın burada yapıldığını ve adını bu şehirden almış olduğunu kaydetmektedirler. Hudud alalam' ın yazarı bu şehrin müstahkem bir kalesi bulunduğunu ve her taraftan gelen gazilerin burayı nöbet tutarak koruduklarını ve şehirde tüccarların çok olduğunu bildirmektedir. Bugünkü Erzurum adı ise, Erzen' in Selçuklular tarafından fethedilmesi üzerine ahalisinin Theodosiopolis' e (Kalikala=Karin) göç etmelerine müteakip bu şehre Erzen ve Türk hâkimiyetinin ilk safhalarında bu adın sonuna, Meyyafarikin (Silvan) ile Siirt arasındaki Erzen' den ayırmak ve Anadolu'ya ait olduğunu belirtmek üzere Rum kelimesi ilave edilerek, Erzen al-Rum denilmesinden kaynaklanmıştır. Selçuklular tarafından Erzurum'da basılmış paraların üzerinde şehrin adı Arzan al-Rum şeklinde yazılmıştır. Tarih kaynağı: www.erzurum.gov.tr

03.10.2015
22 Eylül’de uluslara arası platformda sevilen sanatçılar Xanadu Resort konukları idi. DJ Rebel (Fransa’da 1 numara’da ol...
daha fazla...
01.10.2015
Xanadu Resort Otelin yeni Uskuna Balık Restoranında taptaze balık çeşitleri ve deniz mahsülleri ile keyifli ve özenle hazırlanmış bir atmosferde yeni ...
daha fazla...
01.10.2015
Ürkütücü gerçeklikte kostümleri ve harika dans performansları ile Xanadu Island Kale gecesi misafirlerimiz için unutulmaz bir gece oldu. Xanadu Eğlen...
daha fazla...
31.07.2015
Egenin masmavi suları, yemyeşil doğa, çiçekler ve muazzam bir yarımada ve tam ortasında SİZ ve partneriniz... Xanadu Island’da mutluluğa ‘evet’ demeni...
daha fazla...
31.07.2015
Minik misafirlerimize çocuk kulübü çerçevesinde özel düzenlenen Coral Çocuk Festivali ile genç misafirlerimiz eğlenceli vakit geçirdiler. Dans, eğlenc...
daha fazla...
28.07.2015
25 ve 26 Temmuz tarihlerinde Xanadu Resort geceleri ünlü sanatçıların müthiş sesleri ile yankılandı: Danzel, Kolya Serga, Andrew Grigorian’ın DJ perfo...
daha fazla...
25.06.2015
19 Haziran'da ünlü şarkıcı Danzel Xanadu Resort'ta muhteşem bir plaj partisinde yine hayranları ile buluştu. Fotoğraflar: facebook.com/xanaduhotels...
daha fazla...
17.06.2015
Henüz yeni restoranlarımızı keşfetmemiş olan değerli misafirlerimiz için yeni ünitelerimizin, yeni plaj alanımızın, yeni plaj kamelyalarımızın, Fancy ...
daha fazla...
17.06.2015
Beşiktaş JK eski teknik direktörü Gordon Milne ve eşi Edith Milne Xanadu Island'da bizimle birlikte 5. doğum günümüzü kutladılar... Elbette Graham Mil...
daha fazla...
16.06.2015
15 Haziran tarihinde Xanadu Island doğum gününü 1920’li yıllar konseptinde düzenlenmiş rengarenk bir parti ile kutladık. Kostümlerin, dans şovların,...
daha fazla...
02.06.2015
1 Haziran’da, Xanadu Resort yıldönümünü muazzam bir Antique X Gate Partisi ile kutladık. Vasiliev Groove, Gisella Tavilson, Afro Journey, Drag Queen ...
daha fazla...
29.05.2015
1 Haziran'da, Xanadu Resort yıldönümünü Antique X Gate Partisi ile kutlayacak. Program hakkında detaylı bilgi almak için Facebook sayfamızı ziyaret ed...
daha fazla...
27.05.2015
15 Haziran'da Xanadu Island doğum gününü muhteşem bir parti ile kutlamaya hazırlanıyor. 1920'lı yıllar konsepti ile kutlayacağımız partimize, Bay mis...
daha fazla...
10.05.2015
7 - 9 Mayıs tarihleri arasında Xanadu Resort Tatiana Kotova, moda tasarımcısı Ekaterina Slava'nın eserlerini gösteren defile, Kornelia Mango ve DJ S B...
daha fazla...
10.05.2015
Su Soley, Melis Dağ ve Sibel Emek gibi ünlü ve değerli sanatçılar Sizleri bu yaz Xanadu Island'da bekliyor... Melodileri, sesleri ve ekipleri ile Sizl...
daha fazla...
15.03.2015
Xanadu Snow White yine son derece keyifli Karton Kızak Yarışlarına ev sahipliği yaptı. Bu yıl ikincisi yapılan organizasyonda yine bir birinden gü...
daha fazla...
06.03.2015
Türkiyede ilk defa gerçekleşen Down Hill Hız Kayak yarışması bugün FIS onaylı Xanadu Snow White pistinde gerçekleştirilmiştir. Dünyanın en hızlı kayak...
daha fazla...
17.02.2015
Türkiye Kızak Federasyonu Kızak yarışları tüm Türkiye'den kızak severleri bir araya getirdi. Xanadu Snow White özel kızak pistinde buluşan yarışçılar ...
daha fazla...
10.10.2014
Beşiktaş eski teknik direktör Sn. Gordon Milne ve ailesini Xanadu Island tesisimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk......
daha fazla...
29.09.2014
Xanadu'da nikâh tazeleme: Louise ve Michael çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz. Bu anlamlı gün için Xanadu'yu tercih etmenizden dolayı sonsuz teşek...
daha fazla...
25.09.2014
Xanadu'da muhteşem düğün: Stephanie ve Alan birlikte bir geleceğe Xanadu Resort Otel'in romantik antik adasında "evet" dediler. Güzel çifte ömür boyu ...
daha fazla...
19.09.2014
Rengarenk kostümler, müzik, eğlence ve tabii ki muhteşem danslarla Xanadu Eğlence ekibimiz unutulmaz şovlar ile sezon sonuna kadar Sizlerle... Eğlence...
daha fazla...
28.08.2014
Şarkıcı Danzel 27 Ağustos'da yine Xanadu Resort misafirleri ile birlikteydi. İlki Temmuz'da yer alan keyifli parti bu kez Xanadu Bar'da Le...
daha fazla...
18.08.2014
Ünlü sanatçı Danzel ile yer alacak partinin yeni tarihi belirlendi: 27 Ağustos'ta Xanadu Resort'te eğlence zamanı! Partiyi ka...
daha fazla...
08.08.2014
Xanadu Resort Shang-Du Spa Hint Baş Masaj Kursumuz büyük eğlenceye dönüştü. Spa Müdürü Marites Florentino ve profesyonel ekibi sayesinde Hint Baş Masa...
daha fazla...
05.08.2014
Ünlü Rus sinema ve tiyatro oyuncuları Mikhail Boyarskiy, Larisa Luppian, Elizaveta Boyarskaya ve Maksim Matveev tatilleri için Xanadu Resort Oteli ter...
daha fazla...
03.08.2014
2. Danzel Partisi 15 Ağustos'ta Xanadu Resort'te. Eğlenceyi kaçırmayın! 

Sağlık nedenlerinden dolayı 15 Ağustos i&cce...
daha fazla...
01.08.2014
Manchester United takımının yıldız futbolcusu Wayne Rooney ailesi ile birlikte Xanadu Resort tesisimizi tercih etti. ...
daha fazla...
18.07.2014
17 Temmuz’da ünlü şarkıcı Danzel Xanadu Resort misafirlerini şarkıları ile coşturdu. Büyük bir beğeni alan Plaj partinin iki...
daha fazla...
16.07.2014
15 Temmuz’da Xanadu Resort’un rengarenk aydınlatılmış köşelerinde Ru TV partisinin sesleri yankılandı. Svetlana Loboda, A’dessa...
daha fazla...
15.06.2014
15 Haziran'da Xanadu Island Otelimizin doğum gününü kutladık. Gün boyu eğlence akşam saatlerinde Xanadu Animasyon Ekibimiz tar...
daha fazla...
05.06.2014
Temizliği ile Mavi Bayrak Ödülüne layık görülen Xanadu Resort plajımız bu yıl ilk Caretta Caretta deniz kablumbağası yuvasına ev sahipliği yapıyor. Ne...
daha fazla...
01.06.2014
1 Haziran'da Xanadu Resort Otel yıldönümünü özel bir program, animasyon ekibinin sahnelediği sürpriz müzikal şov ve havai fişek gösterisi ile kutladı....
daha fazla...
30.05.2014
1 Haziran'da Xanadu Snow White pistleri özel bir etkinliğe ev sahipliği yapacak: Uci, Türkiye Bisiklet Federasyonu, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Xanadu ...
daha fazla...
07.04.2014
2-6 Nisan Tarihleri arasında Xanadu Resort UR 2430. Rotary Bölge Asamblesine Ev Sahipliği yaptı. Yaklaşık 700 kişilik organizasyon büyük bir başarı il...
daha fazla...
16.03.2014
16 Mart tarihinde Xanadu Snow White pistleri birbirinden yaratıcı ve eğlenceli karton kızakları ile tanıştı: Xanadu Karton Kızak Yarışlarında katılımc...
daha fazla...
15.03.2014
Prime by Avea sponsorluğunda 15 Mart Cumartesi akşamı gerçekleştirilen Prime Cup yarışlarında misafirlerimiz Xanadu Snow White’da gece kayağının tadın...
daha fazla...
08.03.2014
Xanadu Snow White 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde eğlenceli bir yarışa ev sahipliği yaptı. Bayanlara özel Kayak Kupası’nda birbirinden başarılı bayanla...
daha fazla...
24.02.2014
PowerTürk Sevgililer Günü yarışmasının talihlileri Xanadu Snow White'da romantik anlar geçirdiler. Özel dekore edilmiş yemek salonunda Sevgililer Günü...
daha fazla...
23.02.2014
Ünlü şarkıcı Funda Arar Cumartesi gecesi Xanadu Resort Otel'de Ströer Kentvizyon misafirlerimiz için sahne aldı. Kubilay Han'ın yazlık sarayından esin...
daha fazla...
23.02.2014
Tanıtım için Erzurum'da bulunan Pascal Nouma, Xanadu Snow White'da Opel Mokka Snow Motion Fest'e katıldı. Etkinlik vesilesiyle eski dostlar ile buluşa...
daha fazla...
22.02.2014
Xanadu Snow White Opel Mokka Snow Motion Fest'e ev sahipliği yaptı. Model ve Mehmet Erdem konserleri ile DJ Ozan Çolakoğlu ve DJ David Şaboy'un da hay...
daha fazla...
21.02.2014
Büyük tatil ödüllü çekilişin mutlu talihlisi Sayın Rasim Orman! Tesislerimizde kalışları esnasında mail adreslerini bizimle paylaşan misafirlerimiz ar...
daha fazla...
21.02.2014
Spor demek, doğa ile iç içe olmak, doğanın tertemiz havasını solumak ve gelecek nesillerimize doğa'nın binbir güzelliğini sunmak ve anlatmak demektir....
daha fazla...
16.02.2014
Xanadu'da bu kez de personelimiz misafir oldu. Yüzde yüz misafir memnuniyetinin en önemli etkeni personel memnuniyetinin en gü...
daha fazla...
14.02.2014
Sevgililer Günün’de Red Bull Winter Love Party ile Xanadu’da keyifli anlar yaşandı. Red Bull’un Hummer’ı özel i...
daha fazla...
14.02.2014
Ünlü oyuncu ve model Hande Subaşı, Sevgililer Günü'nü eşi Can Tursan ile birlikte Xanadu Snow White Otel'deki Red Bul...
daha fazla...
10.02.2014
7-8 Şubat tarihlerinde Xanadu özel bir organizasyona evsahipliği yaptı: Xanadu Snowmania! Profesyonel dağcı Tunç Fındık ve 15 kişilik dağcılık ekibi X...
daha fazla...
06.02.2014
Sevgililer Gününde Red Bull Xanadu Snow White’da kanatlandırır. 14&15 Şubat eğlencesini kaçırmayın......
daha fazla...
05.02.2014
Sömestrda kayak tatilini tercih eden Çilingiroğlu ailesi, Palandöken’deki Xanadu Snow White Otel’de kışın tadını çıkartıyor. Kaya Çilingiroğlu; eşi Fe...
daha fazla...
05.02.2014
8 Şubat 2014'de ünlü dağcı Tunç Fındık 15 kişilik bir dağcı ekibi ile birlikte Xanadu Sponsorluğunda Buz Şelale Tırmanışı ger&cce...
daha fazla...
28.01.2014
Xanadu Island'a Türkiye'nin En İyi Lüks Otelleri kategorisinde Travellers' Choice Ödülü. TripAdvisor sayfasında belirtildiği üzere bu ödül, Tripadviso...
daha fazla...
28.01.2014
Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği Poyd Xanadu Island'a 2013 Yılının En İyi Yönetilen Ege Resort Oteli Ödülünü layık gördü....
daha fazla...
27.01.2014
Sömestre tatili başladı ve kar keyfini çıkarmanın zamanı geldi. Genç kayakçılar Xanadu Snow White'da profesyonel kayak eğitmenleri sayesinde kış sporl...
daha fazla...
15.01.2014
Xanadu Snow White tesisimizde yer alan Atasay'ın özel gecesinde ünlü sanatçı Sibel Can performansıyla hayranlarını büyüledi......
daha fazla...
05.01.2014
Ünlü şarkıcı Can Bonomo, hafta sonunda kayak keyfi için Erzurum Palandöken'deki Xanadu Snow White'daydı. Bonomo, aydınlatmalı pistleri sayesinde saat ...
daha fazla...
01.01.2014
Yeni yılın Sizlere ve sevdiklerinize mutluluk getirmesini dileriz! En güzel dileklerimiz Sizlerle......
daha fazla...
21.12.2013
En uzun gecede en uzun kayak keyfi 21 Aralık Xanadu Snow White'da. Rengarenk ve eğlenceli bir program ve gece kayağı ile meşale şov eşliğinde misafirl...
daha fazla...
05.12.2013
Xanadu Snow White'da kayağa başladık! Bembeyaz karlar arasında ailece eğlence misafirlerimizi bekliyor. 12 km pistlerimiz, snow tubing, kızak, mini cu...
daha fazla...
05.12.2013
AKUT Arama Kurtarma Derneği bu yıl da eğitimleri için Xanadu pistlerini tercih etti. İlk ekip tesise giriş yaptı! Başarılar dileriz!...
daha fazla...
25.10.2013
Xanadu Snow White otelimizin pistlerinin 10 km karlandırma sistemi kapsamı ile 12 km’ye uzatılmasının yanı sıra, kış eğlencelerine bir yenisi ek...
daha fazla...
07.10.2013
Xanadu Resort ve Xanadu Snow White Otellerinde sınırsız kış keyfi Sizleri bekler! Eğlenceyi kaçırmayın!...
daha fazla...
03.10.2013
Belek'te yer alan Dünya Okçuluk Şampiyonası vesilesi ile Uluslararası Olimpik Komite Başkanı Thomas Bach eşi ile birlikte seçim...
daha fazla...
29.09.2013
29 Eylül - 6 Ekim 2013 Tarihlerinde yer alacak Dünya Okçuluk Şampiyonalarının resmi açılışı 28 Eylül akşamı Xanadu Resort Otelin Amfitiyatrosunda gerç...
daha fazla...
28.09.2013
50. Dünya Okçuluk Kongresi Xanadu Resort'de Dünya Okçuluk Şampiyonaların arifesinde yer alan 50. Dünya Okçuluk Kongresine Xanadu Resort ev sahipliği ...
daha fazla...
27.09.2013
Capital ve Ekonomist Dergileri, Burgan Bank katkılarıyla Türkiye'nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması'nın bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirdi...
daha fazla...
17.09.2013
Muazzam bir organizasyon ile 16 Eylül de Xanadu Resort’de High Class Club Yemeği 115 Kulüp Üyesi misafirimiz, canlı müzik ve leziz bir Gala menü eşliğ...
daha fazla...
16.09.2013
Dağlık bölgelerin sürdürülebilir kalkınması için uluslararası "Küresel Dağ Ortaklığı' toplantısının 4'üncüsü Erzurum Xanadu Snow White Otel'de 70'e ya...
daha fazla...
07.08.2013
Muhteşem bir düğün için en güzel ortam: Leesha McDonald ve Simon Jones çifti, hayatlarındaki en güzel gün için Xanadu Island'ı seçti! Ömür boyu mutlul...
daha fazla...
13.07.2013
Tripadvisor'da misafir yorumları ve değerlendirmeleri sayesinde elde ettiği puanlar ile dünya çapında en iyi performans gösteren oteller arasında yer ...
daha fazla...
11.07.2013
Voyager dergisinin okurlarının oylarıyla belirlenen ve turizm sektörünün farklı oyuncularını tüketici gözüyle değerlendiren “En İyiler” anketinin sonu...
daha fazla...
06.07.2013
Üstün başarıları, yüksek performansı, hizmet ve kalite anlayışı ile öne çıkan Vahit Akgün, Xanadu Snow White Yılın Personelini ödülünü aldı. Yöneticil...
daha fazla...
06.07.2013
4 ve 5 Temmuz’da Xanadu Snow White personelimiz Personel gecesinde şenlendi. Yemek sunumunun yönetici ve şeflerin gerçekleştirdiği gece, müzik ve eğle...
daha fazla...
04.07.2013
Binlerce yıl öncesinde Hintliler tarafından geliştirilen, omuz, ense ve baş üzerinde derin çalışmaları ile rahatlatan bu masajı artık Xanadu Resort Sh...
daha fazla...
27.06.2013
Tatil yorum sitesi HolidayCheck, en iyi yorumları alan (ortalama 5 güneş) otelleri Holiday Quality Selection Award ile ödüllendirdi. Xanadu Resort, Xa...
daha fazla...
26.06.2013
60 Misafir ile gerçekleşen 2. High Class Club Gala Yemeği, eğlence, leziz bir menü ve canlı müzik ile misafirlerin beğenilerini kazan...
daha fazla...
22.06.2013
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sn. Dr. Devlet Bahçeli Erzurum’a gerçekleştirdiği seyahatinde Xanadu Otelimizin de misafiri oldu ve şeref def...
daha fazla...
22.06.2013
2012 yılında göstermiş olduğu üstün başarıları dolayısıyla Ahmet Ali Balcı, Xanadu Island’ın Yılın Personeli ödülüne layık görüldü. Üstün başarılarınd...
daha fazla...
18.06.2013
Xanadu High Class Kulübü üyelerine sadakatlerinden dolayı teşekkür etmek için organize edilen Gala Gecesinde, 179 misafirimiz dans, müzik ve leziz bir...
daha fazla...
18.06.2013
Xanadu Island, sabahın erken saatlerine kadar devam eden, keyifli ve dop dolu bir eğlence programı ile 3. Yıldönümünü kutladı. Pastayı, Xanadu Island ...
daha fazla...
07.06.2013
Xanadu Snow White'da yer alan muhteşem bir organizasyon ile güzel gelin Kübra Gözgeç 210 misafir ile birlikte Kına gecesini kutladı. Gelin ve damada ö...
daha fazla...
05.06.2013
Hayallerinizi gerçekleştiren Xanadu Resort Otel 13. Yıldönümünü Kutladı....
daha fazla...
30.05.2013
Güzel gelin Carol Bramble ve yakışıklı damat Peter Hodge Xanadu Resort'de dünya evine girdi. Plajda yer alan romantik bir düğünü seçen güzel çifte ömü...
daha fazla...
27.05.2013
Xanadu Snow White Oteli Erzen Balo salonunda gerçekleşen Veda yemeğinde, Valiler Kararnamesi ile Antalya'ya atanan Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk ad...
daha fazla...
13.05.2013
13 Mayıs tarihinde gerçekleşen Doğal Gaz bağlantısı ile, yaklaşık yüzde 30 oranında enerji tasarrufu sağlayarak daha yeşil, daha doğa dostu bir yaklaş...
daha fazla...
29.04.2013
Ayın personeli ve 2012 yılın personeli 29 Nisan'da Xanadu Resort Otel'de Amfitiyatroda büyük bir törenle kutlandılar!
daha fazla...
28.04.2013
26-28 Nisan tarihleri arasında Xanadu Resort, Uludağ İçecekleri Bayi Toplantısına ev sahipliği yaptı. Mükemmel bir organizasyon, 27 Nisan akşamı Gala ...
daha fazla...
23.04.2013
Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan bayramı Xanadu’da büyük çoşku ile kutlandı. Çocuklara özel derlediğimiz bir eğlence...
daha fazla...
14.04.2013
9-14 Nisan Tarihleri arasında Pehlivan Kırtasiye fuarı ile kırtasiye malzemelerinin renkli dünyası Xanadu Resort'da idi. Her renkte ve şekilde kalemle...
daha fazla...
11.04.2013
Xanadu Resort Otel'de rüya gibi bir düğün: Laura Jane WINNEY ve Christopher John LAPPER birlikte bir geleceğe "evet" dedi. Ömür boyu mutluluklar diler...
daha fazla...
10.04.2013
Rotary 2430. Asamblesi eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın da katılımlarıyla 3-7 Nis...
daha fazla...
29.03.2013
Xanadu Ekibi, misafirlerimiz ile buluşmak için halen dünya’yı dolaşıyor. ITB Berlin fuarı, Moskova MITT fuarı ve Romanya’dan sonra şimdi Ukrayna’dayız...
daha fazla...
29.03.2013
Noter huzurunda gerçekleşn büyük yılbaşı çekilişimizin talihlileri belli oldu. Misafirlerimiz tarafından bize bildirilen tüm E-Posta adresleri arasınd...
daha fazla...
07.03.2013
Belçikalı “Het Laatste Nieuws” gazetesi, bu yaz gidilebilecek en iyi yer olarak Xanadu Island'ı seçti. 02 Mart 2013 tari...
daha fazla...
04.03.2013
Cumartesi gecesi Xanadu Resort Ön Büro Md. Serhat Seçkin ve Neşe'nin düğün törenlerinde buluştuk! Sonsuz mutlulukl...
daha fazla...
16.02.2013
Yepyeni bir imaj ile yaza hazırlanan Xanadu Resort Otel'de misafirlerimizi yeni sezonda çok sayıda sürprizler beklemekte... ...
daha fazla...
15.02.2013
Türkiye Kayak Federasyonu 2. Etap Snowboard Yarışları 15-17 Şubat tarihleri arasında Xanadu Snow White'ın pistlerinde yer almaktadır....
daha fazla...
14.02.2013
Özenle hazırlanmış etkileyen bir dekorasyon ile Sevgililer Gününde çiftlere hizmet veren Xanadu Snow White otelimizde konuklarımız romantik bir ortamd...
daha fazla...
01.02.2013
1 Şubatta Xanadu Snow White Otelimiz Vodafone toplantısına ev sahipliği yaptı. Konferansları için Xanadu'yu tercih ettikleri için teşekkür ederiz....
daha fazla...
18.01.2013
Türkiye Kayak Federasyonu Alp Disiplini (Minikler/Çocuk)Yarışması 18 Ocak tarihinde Xanadu Snow White otelimizde gerçekleşti. Üstün başarı gösteren mi...
daha fazla...
15.01.2013
Alev okulları kayak derslerini müfredatlarına dahil ettiler. İlk grup Xanadu Snow White'e giriş yaptı!...
daha fazla...
10.01.2013
Xanadu Snow White kayak pistlerinin heyecanı Polonyalı gazeteci misafirlerimizi de yakaladı! Misafirlerimiz, kayak yarışları ile keyifli vakit geçirdi...
daha fazla...
08.01.2013
Polonya'dan gelen Henkel firması çalışanları Xanadu Snow White pistlerinin keyfini çıkardı! Misafirlerimiz, kayak yarışlarının heyecanını 8 km özel ha...
daha fazla...
01.01.2013
Muhteşem bir yılbaşı partisi, canlı müzik, çocuklara özel eğlence programı, kayak show ve dilek feneri ile Xanadu Snow White'da 2013'ü karşıladık. Nic...
daha fazla...
22.12.2012
Erzurum Valiliği, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı ve TC Odessa Başkonsolosluğu ve Türk Hava Yolları desteği ile 21-24 Aralık 2012 tarihlerinde Xanad...
daha fazla...
15.12.2012
Xanadu Snow White'da kayak sezonunu resmi olarak açtık! Barbekü, eğlence ve tabii ki: KAR ile!...
daha fazla...
14.12.2012
Arama Kurtarma Derneği (AKUT) kış'a Xanadu Snow White'da merhaba dedi... ...
daha fazla...
10.12.2012
Doğa Koleji kayak derslerini müfredatına dahil etme kararını almıştır. İstanbul-Erzurum uçak seferlerini de kapsayan geniş bir program ile çocuklar ve...
daha fazla...
26.09.2012
Yakutiye Belediyesi Spor Kulübü 7-20 Eylül 2012 tarihleri arası Xanadu Snow White'da kamp yaptı....
daha fazla...
24.09.2012
Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansının 2. Ulusal Turizmde İnovasyon konferansı çeşitli sergiler eşliğinde Xanadu Snow White'da yer aldı....
daha fazla...
21.09.2012
Xanadu Resort Otel'de yine rüya gibi bir düğün: Cheryl Stockton ve Daniel Brown çifti hayallerini Acısu nehrinin kenarında muhteşem bir kır düğünü ile...
daha fazla...
14.09.2012
Xanadu Otellerinde hayal ettiğiniz düğünü yaşayabilirsiniz. Karen Weatherhead ve James Inchliffe, Xanadu Resort otelimiz antik havuzunun ortasında bul...
daha fazla...
27.08.2012
Erzurum UNIVERSIADE 2011 Kış oyunları için inşa edilen paten pistleri tüm Türkiye'de yoğun ilgi görmekte olduğu gibi, bir çok spor kulübünün de ilgisi...
daha fazla...
07.08.2012
Xanadu Iphone Uygulamasi Yayinda... Apple Store'dan indirebilirsiniz.
 
...
daha fazla...
06.08.2012
Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve Başbakan Yardımcıları Beşir Atalay ve Ali Babacan Erzurum'da katıldıkları iftar yemekleri ardından Xanadu Snow White'da k...
daha fazla...
02.08.2012
Süper Kupa Finalinin Erzurum'da oynanması ile birlikte Fenerbahçe Futbol Takımı 11-12 Ağustos tarihlerinde spor severlerle birlikte Xanadu Snow White'...
daha fazla...
09.07.2012
Konaklama tesisleri, tatil varış noktaları ve görülecek yerler hakkında değerlendirmelerin yer aldığı Hollanda bazlı "Zoover" websitesi ziyaretçileri ...
daha fazla...
09.07.2012
Banka Asya 1. Lig takimi Çaykur-Rizespor 9-15 Temmuz tarihleri arasinda Xanadu Snow White'da 1. Etap'a hazirlaniyor... ...
daha fazla...
27.06.2012
Capital, Ekonomist ve Eurobank Tekfen’in düzenlediği ve Turizm Yatırımcıları Derneği katkıları ile gerçekleşen Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırıml...
daha fazla...
27.06.2012
Xanadu Snow White Otelimiz Kral Dairesi balkonuna yuva yapan şahinlerin ilk yumurtasından yavru çıktı. Yavruları ve annelerini ürkütmemek için kral da...
daha fazla...
16.06.2012
16 Haziran'da Xanadu Island otelimizin 2.nci Yıldönümünü kutladık. Muhteşem eğlence ve dans içerikli günümüzden görüntüler için Facebook sayfamıza bek...
daha fazla...
11.06.2012
Tarkan ve Emre Aydın gibi süperstarların gençler ile buluşacağı Fanta Gençlik Festivali 15 Haziran'da Erzurum'da yer alacak. Xanadu Snow White star ve...
daha fazla...
06.06.2012
Nova Medya – Voyager dergisinin düzenlediği 2012 seyahat ödüllerinde Xanadu Island Otel’imiz “En iyi Lokasyon” ödülüne layık görüldü!...
daha fazla...
03.06.2012
Kapsamlı çevre kriterlerine dayalı uluslar arası temiz plaj simgesi Mavi Bayrak Ödülü Xanadu Resort ve Xanadu Island plajlarına takdim edilmiştir! ...
daha fazla...
02.06.2012
1 Haziran 2012'de Xanadu Resort Otelimiz 12. Yas gününü kutladi! Müzik, dans ve eglence ile geçen dop dolu bir gün...
daha fazla...
31.05.2012
16 Haziran'da Xanadu Island Otelimizin 2. yaş gününü kutluyoruz. Dans, şov ve eğlence ile dop dolu bir gün Misafirlerimizi bekliyor! ...
daha fazla...
29.05.2012
1 Haziran 2012'de Xanadu Resort Otelimiz 12. Yaş gününü kutlayacak. Gündüz ve gece animasyonu, rengarenk bir program, Animasyon ekibimizin dans şovu v...
daha fazla...
26.04.2012
Rusya ve BDT ülkeleri misafirlerimiz Tophotels.Ru aracılığı ile Xanadu Resort Otelimizi "En iyi Konferans Oteli" Ödülüne layık gördüler....
daha fazla...
25.04.2012
Tophotels.ru aracılığı ile Xanadu Resort otelimize en iyi tasarım ödülünü layık gören Rusya ve BDT ülkeleri misafirlerimize teşekkür ederiz....
daha fazla...
10.04.2012
Bulgaristan İnşaat Sektörü Alım Heyeti Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği'nin davetlisi olarak 8-10 Ekim tarihlerinde Erzurum'...
daha fazla...
03.04.2012

Uluslar arasi Rotary 2430. Bölge Asamblesi 4 - 8 Nisan tarihleri arasinda Xanadu Resort Otel'de yer aldi. Güzin Akdemir resim sergi...
daha fazla...

30.03.2012
Xanadu Resort Hotel 2012 yaz sezonunu Otelin yemyeşil Kuş Cennetinde çam ağaçları gölgesi ve Xanadu müziği eşliğinde muhteşem bir personel pikniği ile...
daha fazla...
22.02.2012
İngiliz Tur Operatörü Thomas Cook misafirleri Xanadu Resort Otelimize "Ultimate Style" dalında Award of Excellence ödülünü layık gördüler. İçten teşek...
daha fazla...
HOŞGELDİNİZ, XANADU RESORT HOTEL

Nisan 2014 tarihinden itibaren OTI Holding çatısı altında faaliyet göstermeye başlayan Xanadu Resort Belek, Türkiye’nin yanı sıra başta Avrupa ve BDT olmak üzere birçok ülkeden gelen misafirlerine yüksek standartta hizmet vermektedir. 
Belek turizm merkezi içerisinde, Akdeniz sahil kenarında yer alan beş yıldızlı Xanadu Resort Belek yüksek kaliteli her şey dahil "High Class All-Inclusive" hizmet anlayışı ile misafirlerine unutamayacakları tatil imkanı sunuyor.
Xanadu Resort Belek, mistik mimarisi, sütunlu yürüyüş yolları ve Roma tarzı havuzları ile misafirlerini antik döneme götürürken eğlence merkezi olan amfi tiyatrosu, 2500 metrekare alana yayılan kongre ve toplantı salonları,  2015 sezonu itibarıyla hayata geçen 5500 metrekarelik Çocuk Dünyası ile, 1-16 yaş arası çocuk, bebek ve gençlere yönelik özel kapalı ve açık alanlardan oluşan aktivite merkezi ile yepyeni bir cazibe merkezi. 

GOLF

AİLE

DÜĞÜN & BALAYI

ANTALYA

Canlı Yayın
 
E-Bültenimize Kaydolun!
Xanadu High Class Club