HAKKIMIZDA

Xanadu High Class

Dünya normlarında hizmet anlayışı ve high class all inclusive konsepti ile misafirlerini ağırlayan Xanadu otelleri, mistik mimarisi ile de bütünleşen ve 13. yüzyılda Kubilay Han devrinde Çin’de bulunan Shang-Du kentinden esinlenerek oluşturulmuştur. Shang-Du, İpek Yolu’ndan geçen birçok ünlü gezgin ve Marco Polo'nun eserlerinde inanılmaz güzellikteki bahçeleri, altın ve kuş motifleri ile bezenmiş evleri, hayvanları ve çiçekleri olan etkileyici bir yer olarak da tasvir edilmiştir. Adı, sinema tarihindeki kült filmlerden, çizgi filmlere; şiirlerden şarkılara konu olan Xanadu’nun, mimarisi de tarif edilen bu etkileyici atmosferden esinlenerek tasarlanmıştır.

DEVAMI
Shang-Du Spa

13. yüzyılda Kubilay Han döneminde Moğolistan'da bulunan ve eşsiz güzellikleri ile tanımlanan Shang-Du kentinden esinlenerek oluşturulan Xanadu'ların spa ünitesi Shang-Du, otelin mistik mimarisi ile bütünleşen atmosferinde, dünya normlarındaki kalite anlayışı ile misafirlerini Uzakdoğu'nun mistik, dingin ve renkli atmosferinde ağırlıyor.

Xanadu'dan Haberler

Haberler

Xanadu Otellerine HolidayCheck 2020 Ödülleri

HolidayCheck’in her sene gerçekleştirdiği HolidayCheck 2020 ödüllerini alan oteller belli oldu. 38 ülkede 732 otelin ödüllendirildiği HolidayCheck 2020’de Türkiye’den 20 otel ödül almaya hak kazanırken, Xanadu Otelleri pek çok kategoride ödüle layık görülerek, törene damga vurdu. Xanadu Resort, “Plaj Tatilleri” ve “Lüks Oteller” kategorisinde 1. sırada, “Aile Otelleri” ve “Her Şey Dahil” oteller kategorisinde ise 3. sırada yer alırken; Xanadu Island “Lüks Oteller” kategorisinde 8. sırada kendine yer bularak, Xanadu Hotels Grubu’na büyük bir onur yaşattı.

Booking.com Misafir Yorumu Ödülü Xanadu Resort’e

Booking.com tarafından düzenlenen, her sene sıra dışı hizmet anlayışı ile öne çıkan tesislere takdim edilen “Booking.com Guest Review Awards” ödülü bu yıl da sahiplerini buldu. Misafir değerlendirmeleri sonucunda elde edilen skor neticesi ile en iyiler arasında yerini alan Xanadu Resort, Booking.com Misafir Yorumu Ödülü’ne layık görüldü.

Ada Sizi Çağırıyor! 23 Nisan'da Açılıyoruz!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı bu yıl Xanadu Island’da yepyeni bir sezona ‘merhaba’ diyerek kutluyoruz. Tüm hazırlıklarımız tamamlanmak üzere ve misafirlerimizle buluşacağımız için heyecanımız dorukta! Ege’nin masmavi suları ile çevrili yarımadamızda bu yıl da siz kıymetli misafirlerimize huzur dolu bir tatil yaşatabilmek adına, Dünya Sağlık Örgütü’nün önerileri ve T.C. Sağlık ve Turizm Bakanlıklarının genelgeleri tüm alanlarımızda uygulanmaya devam ediyor. Güvenli ve keyifli bir tatil için, sizleri Xanadu High Class hizmetlerimiz ile yeniden ağırlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

TripAdvisor Traveler’s Choice 2020 Ödülleri Xanadu’ya!

TripAdvisor Traveler’s Choice 2020 ödülüne layık görülen Xanadu Resort ve Xanadu Island; TripAdvisor kullanıcılarının değerlendirmeleri ile ödül, yorum ve sıralama bazında, dünyanın en iyi otelleri arasında yerini alarak, ödüllerine bir yenisini daha ekledi.

Xanadu Otelleri, Starway Turizm Ödülleri’ne Damga Vurdu

Coral Travel tarafından 7’ncisi düzenlenen Starway World Best Hotels ödül töreni 12 Mart'ta Moskova'daki World Trade Center'da gerçekleşti. Xanadu Resort, “Sun Family Club” kategorisinde en iyi beş otel arasında yer alırken, “Dünyanın En İyi Otelleri” sıralamasında, dünyanın en iyi on oteli arasında yerini aldı. “Dünyanın En İyi Çocuk-Dostu Otelleri” kategorisinde ilk 25 otel arasında kendine yer bulup, ödüle layık görülen Xanadu Island, aynı zamanda “Dünyanın En İyi Otelleri” kategorisinde de yer alarak törene damgasını vurdu.

Misafirlerimiz Tarafından Seviliyoruz!

Hotels.com tarafından layık görülen “Loved by Guests” (“Misafirleri Tarafından Sevilen”) ödülünü almaya hak kazanan Xanadu Resort, kıymetli misafirlerinin geri dönüşleri sayesinde bu ödülü aldığını, yine değerli misafirlerine bildirmekten mutluluk ve gurur duyuyor.

High Class Club

Xanadu High Class Club misafir sadakat programı ile her konaklamanız değer kazanırken, her üyelik seviyesine özel belirlenen sıra dışı ödüller ile High Class Club üyesi olmanın avantajlarını Xanadu farkıyla yaşayın!