Konaklama - Xanadu Resort Belek

X mimarisine sahip 4 katlı ana binası ve 12 tane çift katlı villa tipi bungalovlardan oluşan, büyüleyici Akdeniz manzarasının yanı başında 421 odası ile her bir detayı özenle seçilmiş, lüksü konforla buluşturan Xanadu Resort’te, eşsiz bir konaklama deneyimi misafirlerini bekliyor.

Çam ağaçları ve yeşilin bin bir tonunun arasına konumlanan Xanadu Resort Hotel’in tüm odaları, eşsiz ve sonsuz deniz manzarası veya yeşilin huzurunu odanıza taşıyan bahçe manzarasına sahip olup, kusursuz mimarisi ve benzersiz oda olanakları ile misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatıyor.

Junior Süit

Göz kamaştıran deniz ve yemyeşil bahçe manzarası seçeneklerine sahip Junior Süitler, 45 m²’lik genişlikleri ile konforlu ve ferah bir yaşam alanı sunuyor.

Aile Odası

Göz kamaştıran yemyeşil bahçe manzarasına sahip Aile Odalarımız Ana Bina veya Bungalowlarda konumlanmakta olup, iki ayrı yatak odası ve tek (Ana Bina ve Bungalow) veya çift (yalnızca Bungalow) banyo seçenekleri ile aileler için ferah ve huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.

Aile Süiti

Göz kamaştıran yemyeşil bahçe manzarasına sahip Aile Süitleri, 63 m²’lik genişlikleri, oturma alanı, iki ayrı yatak odası ve çift banyosu ile aileler için ferah ve huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.

Golf Süit

Ana binanın en üst katında, 90 m²’genişliğe, eşsiz Toroslar ve sahilin panoramik manzarasına sahip, geniş teraslı Golf Süitler, tüm ayrıntıları lüks detaylarla döşenmiş, konforlu bir yaşam alanı sunuyor.

Presidential Süit

Ana binanın en üst katında bulunan, Belek’in göz kamaştıran çam ormanları ve büyüleyici deniz manzarasını özgürce sergileyen, 164 m²’lik genişliği ile lüks ve ihtişamı konforla buluşturan Presidential Süitler; iki yatak odası, geniş yemek ve çalışma alanı, jakuzi ve tam donanımlı mutfağı ile benzersiz bir konaklama deneyimi sunuyor.

Presidential Villa

Göz alıcı yemyeşil bir bahçe içinde konumlanan çift katlı lüks villalar; romantik nehir, deniz ve bahçe manzaraları ile eşsiz bir tatil olanağı sunmaktadır. Çift kişilik üç ayrı yatak odası, üç banyo, tam donanımlı mutfak, yemek ve oturma alanları, geniş teras, barbekü, özel havuz ve özel tasarım sauna gibi lüks ve şık olanakları konforla buluşturan Presidential Villalar, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizi bekliyor.

Standart Oda

Göz kamaştıran deniz, havuz ve bahçe manzarası seçeneklerine sahip Standart Odalar, 26 m²’lik genişlikleri ile konforlu ve ferah bir yaşam alanı sunuyor.