Yeme & İçme - Xanadu Resort Belek

Dünya mutfağının en seçkin örneklerini ve olağanüstü lezzetlerini, alanında uzman şefleri eşliğinde misafirlerine sunan Xanadu Resort, her damak tadına hitap eden zengin menüsü ile kaliteden ödün vermeyen seçkin lezzetlerini, birbirinden şık restoranlarında keyfe dönüştürüyor. 

İpek Yolu Ana Restoran’ında, dünya mutfağının en çok tercih edilen, seçkin lezzetlerini sunarken, akşam yemeklerinde farklı ülkelere özel A la Carte restoranlarda; Fransız, İtalyan, Çin ve Meksika mutfaklarının en kaliteli tatlarını keşfedebilir, Uskuna Deniz Ürünleri Restoranı’nda ise Akdeniz’in en taze ve sağlıklı lezzetleri ile buluşabilirsiniz.

Sabah kahvaltısında bin bir çeşit doğal ve sağlıklı köy kahvaltısı seçeneği sunan Kebap Evi’nde, Akdeniz’in mavi sularına karşı güne merhaba deyip; akşam yemeğinde ise Türk mutfağının eşsiz geleneği kebap çeşitleri ile güzel bir akşam yaşayabilirsiniz.

images
images
images

Meksika A La Carte Restoran

Taco, Nacho veya Tortilla… Meksika mutfağının en seçkin lezzetleri ile otantik ve eşsiz bir yolculuk sizi bekliyor.

images
images
images
images
images
images
images

Uskuna Deniz Ürünleri Restoranı

Nehrin kıyısında romantik bir atmosferde Akdeniz’in en taze deniz ürünlerinden oluşan zengin menüsü ile her damak tadına hitap edecek sağlıklı lezzetler, Uskuna Deniz Ürünleri Restoranı’nda.

images
images

La Cascade Restoran

La Cascade Restoran’ın şık atmosferinde, dünyaca ünlü Fransız mutfağının en seçkin lezzetleri, uzman şefler eşliğinde tabağınızla taşınıyor.

images
images
images
images

La Dolce Vita Restoran

İtalya yolculuğu tadında bir atmosferde, dünyanın en özel mutfağı ve en seçkin lezzetler, kaliteli sunum ve zengin menü çeşitleri ile La Dolce Vita Restoran’da!

images
images

Dragon Restoran

Uzakdoğu’nun bohem ve otantik atmosferinde eşsiz bir yolculuk yaşatan Dragon Restoran’da; Çin kültürünün benzersiz kalite ve konfor anlayışı ile Çinli şef tarafından hazırlanan eşsiz Çin lezzetleri tabağınız ile buluşuyor

images
images
images
images
images

Lobi Bar

Otele geldiğiniz anda, daima güler yüz ile karşılandığınız Lobi Bar’da yerli ve yabancı sıcak ve soğuk içecekler arasından seçim yapabilir, anın tadını çıkarabilirsiniz.

images
images

Rosebud Bar

Rosebud Irish Pub'da yerli ve yabancı içecek seçeneklerini tadabilir; romantik, kaliteli, şık ve sakin bir atmosferde en güzel müzikler eşliğinde Xanadu'da geçirdiğiniz zamanı renklendirebilirsiniz.

images
images
images
images

Kebap Evi

Sabah kahvaltısında geleneksel köy kahvaltısının zengin seçeneklerini sunan Kebap Evi, eşsiz konumu ve sonsuz deniz manzarası ile akşam yemeğinde geleneksel Türk mutfağının en sevilen lezzeti olan kebap çeşitlerini misafirleri ile buluşturuyor.

images
images
images

Patisserie Lounge

Patisserie Lounge, zengin pasta ve kek çeşitleri, taze sıkılmış meyve suları ve alkolsüz içecekler ile konforlu bir ortamda eşsiz lezzetleri tabağınız ile buluşturuyor.

images
images
images

Disco Bar

Plajda veya havuzda geçireceğiniz harika bir günün ardından Disco Bar'da ritmin keyfini çıkarabilirsiniz.

images
images
images
images

Xanadu Cafe & Bar

Xanadu'nun antik mimarisinde dolaşan renkli ışıklarla sunduğu manzaraya, gündüzleri gün ışığında yaşayacağınız nefis doğa manzaraları ve müzik etkinlikleri ile Xanadu Cafe & Bar’ın her dakikası farklı hissettirecek.

images
images

Secret Garden Cafe & Bar

Bungalov blokların arasına, geniş bahçenin yeşil örtüsüne konumlanan Secret Garden Cafe Bar, Sessiz Havuz’un yanı başında sakin ve huzurlu bir ortamda konuklarını ağırlıyor.

images
images
images

Plaj Bar

Xanadu'nun geniş ve ferah kumsalında yer alan Plaj Bar, gün boyu Akdeniz’in masmavi sularında vakit geçirirken, yanı başında kaliteli yiyecek ve içecek seçenekleri sunarak misafirlerini ağırlıyor.

images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images

İpek Yolu Ana Restoran

Şık atmosferi ve panoraması ile teras ve kapalı restoran bölümünden oluşan İpekyolu Ana Restoran; geleneksel Türk mutfağının yanı sıra, dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini alanında uzman şeflerinin benzersiz sunumu ile tabaklarınıza taşıyor.