Aile Süiti - Xanadu Resort Belek

Aile Süiti

Oda Hakkında

Göz kamaştıran yemyeşil bahçe manzarasına sahip Aile Süitleri, 63 m²’lik genişlikleri, oturma alanı, iki ayrı yatak odası ve çift banyosu ile aileler için ferah ve huzurlu bir yaşam alanı sunuyor. Özenle seçilmiş aksesuarları ve sahip olduğu olanaklar ile şık ve lüks detayları, konforla buluşturan Aile Odaları, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi için sizi bekliyor.


ÖNERİLER

Diğer Süit ve Villalar

Junior Süit

Göz kamaştıran deniz ve yemyeşil bahçe manzarası seçeneklerine sahip Junior Süitler, 45 m²’lik genişlikleri ile konforlu ve ferah bir yaşam alanı sunuyor.

Aile Odası

Göz kamaştıran yemyeşil bahçe manzarasına sahip Aile Odalarımız Ana Bina veya Bungalowlarda konumlanmakta olup, iki ayrı yatak odası ve tek (Ana Bina ve Bungalow) veya çift (yalnızca Bungalow) banyo seçenekleri ile aileler için ferah ve huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.

Golf Süit

Ana binanın en üst katında, 90 m²’genişliğe, eşsiz Toroslar ve sahilin panoramik manzarasına sahip, geniş teraslı Golf Süitler, tüm ayrıntıları lüks detaylarla döşenmiş, konforlu bir yaşam alanı sunuyor.

Presidential Süit

Ana binanın en üst katında bulunan, Belek’in göz kamaştıran çam ormanları ve büyüleyici deniz manzarasını özgürce sergileyen, 164 m²’lik genişliği ile lüks ve ihtişamı konforla buluşturan Presidential Süitler; iki yatak odası, geniş yemek ve çalışma alanı, jakuzi ve tam donanımlı mutfağı ile benzersiz bir konaklama deneyimi sunuyor.

Presidential Villa

Göz alıcı yemyeşil bir bahçe içinde konumlanan çift katlı lüks villalar; romantik nehir, deniz ve bahçe manzaraları ile eşsiz bir tatil olanağı sunmaktadır. Çift kişilik üç ayrı yatak odası, üç banyo, tam donanımlı mutfak, yemek ve oturma alanları, geniş teras, barbekü, özel havuz ve özel tasarım sauna gibi lüks ve şık olanakları konforla buluşturan Presidential Villalar, ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizi bekliyor.

Standart Oda

Göz kamaştıran deniz, havuz ve bahçe manzarası seçeneklerine sahip Standart Odalar, 26 m²’lik genişlikleri ile konforlu ve ferah bir yaşam alanı sunuyor.